RD Průhonice

 

Název akce : Novostavba RD Průhonice, ulice Vřesová

Umístění  stavby : Vřesová, Průhonice-Hole

Číslo parcely: 390, 391, 392

Katastrální území: Hole u Průhonic 733962

Investor : soukromý investor   

Generální projektant: Ing.arch. Zbyněk Pšenička

Projektant : APS PROJEKT PRAHA s.r.o.

Stupeň: stavební povolení

 

Předmětem projektové dokumentace je novostavba rodinného domu pro účely bydlení sestávající z jedné bytové jednotky. Je navržena stavba o dvou nadzemních a dvou podzemních podlaží zahrnujících garáž. Střecha objektu je plocha dvouúrovňová. Půdorysná plocha je ve tvaru nepravidelného čtverce.

V prvním nadzemním podlaží se nachází vstupní hala se šatnami, obývací pokoj, kuchyně, jídelna, sociální zázemí, pokoj pro hosty se šatnou a hygienickým zázemím. Ve druhém podlaží jsou navrženy dětské pokoje, ložnice se šatnami, hygienická zázemí a herna. V prvním suterénu je umístěna garáž pro osobní automobily, fitness, a byt domovníka včetně zázemí. Ve druhém suterénu se nachází technologická místnost, fitness propojený po schodišti s prvním suterénem, sklad a náhradní zdroj energie - dieselagregát.

Jednotlivá podlaží jsou propojena centrálním schodištěm. Přístup do objektu je ze severní strany po lávce, či z jižní strany ze zahrady. Samostatně je přístupná technická místnost vedlejším vstupem do suterénu.

bazen
hostinsky pokoj
kuchyn
pohle ulicni1
pohled ulicni
pracovna